Regulamin

Go down

Regulamin

Pisanie by Caroline on Nie Mar 03, 2013 9:54 pm

1.1 Forum o tematyce yuri i yaoi... lub hentai, jak kto woli (Yaoi;Yuri)
1.2 Przed założeniem konta zapoznaj się z tymi znaczeniami.
1.3 Na forum rejestrujecie się imieniem, nazwiskiem, pseudonimem lub i imieniem i nazwiskiem swojej postaci. Użytkownicy, którzy w loginie będą mieli cyfry lub inne dziwne znaki zostaną ostrzeżeni.
1.4 Nie obchodzi mnie jaką religie wyznajecie, jaki macie światopogląd, kogo lubicie, a kogo nie. Swoich kłótni nie musicie nigdzie przenosić, przecież wtedy znika już ta magia, no nie? Serio, z przyjemnością popatrzę jak się kłócicie, a nawet chętnie się wtrącę.
1.5 Po dwutygodniowej nieusprawiedliwionej nieobecności administracja usuwa konto. (NB)
1.6 Na napisanie Karty Postaci macie jeden tydzień, zaczynając od dnia rejestracji. Jeśli nie będziesz mógł wyrobić się w tym czasie - napisz do administracji. Kiedy po tygodniu nie zostanie dodana Karta Postaci, a użytkownik nikogo o tym nie poinformuje - ostrzegamy użytkownika i przypominamy o jej dodaniu. Jeżeli po tym nadal nie zostanie dodana - usuwamy bez ostrzeżenia. (KP)
1.7 Użytkownik zostanie oficjalnie przyjęty na forum po dodaniu Karty Postaci, avatara oraz po wypełnieniu pól w profilu.
1.8 Wymagana jest choć przeciętna znajomość ortografii i interpunkcji. Jeśli jesteś dyslektykiem powiadom o tym osobę, z którą będziesz prowadzić fabułę.
1.9 Prosimy się jednak nie śmiać, kiedy administracja popełni jakiś błąd. Ona też ma prawo do błędu >:D (Choć "stara się" dawać dobry przykład)
1.10 Avatar nie może być większy niż 240x400 pikseli.
1.11 Po czterech ostrzeżeniach od admina Twoje konto dostaje bana, a jeśli nic się nie poprawi, zostanie ono usunięte.
1.12 Możesz posiadać jedynie trzy konta. Po utworzeniu następnego konta należy uzupełnić rubrykę w profilu z multikontami.
1.13 Czas zmiany nicka kończy się po dodaniu Karty Postaci. Jeśli przed dodaniem jej, chcesz zmienić login - napisz do kogoś z administracji.
1.14 Userzy mogą tworzyć własne tematy z miejscami, jednak oni są po tym za nie odpowiedzialni. Nie mogę być to jakieś przedziwne miejsca, takie jak nawiedzony zamek etc.
1.15 Jeśli chcecie mieć powiązaną historię z jakimś użytkownikiem, czyli to, że już się kiedyś poznali itp., obgadajcie to z nim i uwzględnijcie w historii waszych postaci.

2.1 Posty fabularne powinny mieć co najmniej pięć rozbudowanych zdań.
2.2 Wasza postać może znajdować się jedynie w jednym miejscu na raz (nie liczy się eventów).
2.3 Bez akceptacji Karty Postaci nie można pisać w fabule.
2.4 Słowa naszej postaci pogrubiamy, zaczynając od myślnika i na nim kończąc, myśli postaci zaznaczamy kursywą, a jej czynności lub resztę pozostawiamy normalnie. Zabronione jest używanie tam emotikon.
2.5 W fabule piszemy w trzeciej osobie liczby pojedynczej.
2.6 Po opuszczeniu tematu piszemy na końcu posta "[z/t]".
2.7 Podczas bójek piszemy w aspekcie niedokonanym, czyli: spróbował.
2.8 Userów prosi się o powiadomienie przynajmniej jednego MG, kiedy w rozgrywce między postaciami wyrośnie jakaś bójka. Oni postanowią o ranach postaci oraz o wygranej.
2.9 Możecie okaleczyć drugą postać (za jej zgodą lub postanowieniem MG), jednak zabicie jej jest zabronione. Jeśli postać ci się znudzi - napisz do administracji, a twoja postać zostanie usunięta.

3.1 Na ChatBoxie również możecie prowadzić fabułę, choć należy on zazwyczaj do zwyczajnych rozmów użytkowników. To od was zależy, czy wydarzenia stamtąd będą liczyły się w rozgrywce na forum czy nie.
3.2 CB może rozgrywać się we wszystkich miejscach, które zostały dodane na forum.
3.3 Erotyka na CB dozwolona jest dopiero po zgodzie wszystkich dostępnych użytkowników będących na ChatBoxie.
3.4 Kiedy piszemy coś od siebie, to wstawiamy to za "//", "()" lub inne pierdoły, które nie wiem jak się nazywają - "[], {}". Gdy piszemy naszą postacią, to wypowiedzi piszemy normalnie, a czynności, które wykonuje piszemy w gwiazdkach "**". Na przykład:
No co ty nie powiesz. *Prychnęła pod nosem i oparła się o jej ramię*


Regulamin może ulec zmianie, jednak użytkownicy zostaną o tym powiadomieni.
avatar
Caroline
Admin

Pochodzenie : Szwecja
Wiek : 24

Zobacz profil autora http://filandre.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach