Wzór Karty Postaci

Go down

Wzór Karty Postaci

Pisanie by Caroline on Pon Mar 04, 2013 1:37 pm

Kod:
Pracownik/Uczeń/Człowiek z zewnątrz
[b]Imię i nazwisko:[/b]
[b]Data urodzin:[/b]
[b]Rodzina:[/b]
[b]Pochodzenie:[/b]
[b]Wygląd:[/b]
[b]Charakter:[/b]
[b]Historia:[/b]
[b]Ciekawostki:[/b]
[b]Zmiany:[/b]


Przy pierwszym podkreślamy to, kim jest nasza postać. Jeśli wybierzesz ucznia, będzie to oznaczać, że będziesz mieszkać w dormitorium i dostaniesz różowy lub niebieski kolor. Jeśli wybierzesz pracownika, dostaniesz zielony kolor (podkreślając opcję pracownika napisz obok kim będziesz), a jeśli człowieka z zewnątrz - oznaczać to będzie, że nie będziesz miał wstępu do dormitorium i będziesz mieszkać w mieście, tak samo jest w przypadku pracownika. Twoim obowiązkiem będzie założenie tematu w osiedlu z opisem twojego mieszkania.
Charakter powinien mieć co najmniej siedem zdań złożonych, tak jak i wygląd. Historia nie musi być długa, ale proponowałabym napisać dłuższą niż dwa zdania. Ciekawostki nie są wymagane, ale byłoby miło, gdyby coś tam się znalazło.
W rodzinie wpisujemy członków rodziny naszej postaci. Uwzględniamy tam jak się nazywają lub czym się zajmują. Jeśli nasza postać nie posiada rodziny, wpisujemy w ten czas "---"
"Zmiany" dopisujemy do naszej karty wtedy, kiedy nasza postać zmieni wygląd. Ale bez przesady, żeby nie były to jakieś operacje plastyczne. Może to być zmieniony kolor włosów lub jakiekolwiek blizny, ITEDE. Dobrze by było, gdyby były one uwzględnione w fabule, np. post, w którym nasza postać decyduje zmienić kolor włosów z czarnych na zielone.
avatar
Caroline
Admin

Pochodzenie : Szwecja
Wiek : 24

Zobacz profil autora http://filandre.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach