Matthew Walker

Go down

Matthew Walker

Pisanie by Matthew on Nie Mar 24, 2013 12:13 am

Pracownik/Uczeń/Człowiek z zewnątrz

Imię i nazwisko: Matthew Walker

Data urodzin: 13.11.1994

Rodzina: Matka Ella i ojciec Riley

Pochodzenie: Dania/Ishøj

Wygląd:
Osobiście sam Matthew nie uważa się za przystojnego, ale popularność u dziewczyn miał także z powodu jego urody. Charakteryzuje się on nieskalaną niczym bladą skórą oraz niebiesko-szarymi oczami, które wchodzą w różne odcienie pastelowego błękitu. Jego ciało jest idealnie uformowane z niewielkimi mięśniami. Zresztą, jak na pływaka przystało - jest on bardzo szczupły, aczkolwiek nie aż tak, że można by było policzyć jego żebra. Szczególną uwagę przykuwają jego wystające obojczyki, które zazwyczaj są nieznacznie odsłonięte. Jego cała twarz jest pociągła z niewielkim nosem na środku oraz wąskimi, czarnymi brwiami. Zazwyczaj jego czarne, jak smoła włosy, opadają na jego prawe oko, a reszta z nich nieznacznie przykrywa jego niewielkiego rozmiaru uszy. Na jednej z rąk chłopaka często znajdują się niewielkiego rozmiaru, czarne pieszczoszki. Praktycznie się z nimi nie rozstaje, tak samo jak z naszyjnikiem, który jest pamiątką od jego opiekunki Ruby. Ma on dla niego wartość sentymentalną.
Jego ubiór stanowią czarne lub niebieskie jeansy oraz luźne koszulki z nadrukami w różnych kolorach. Najczęściej ubiera swoją ulubioną czarną bluzkę na krótkim rękawie, która sięga mu prawie do połowy ud. Często spodnie przytrzymuje czarnym paskiem wykonanym ze skóry ze srebrnym łańcuchem, opadającym mu na spodnie. Zdarza mu się też chodzić w szelkach, które nie służą mu do przytrzymywania spodni. Zamiast tego swobodnie sobie zwisają, czasami obijając się o jego uda. Na nogi nie ubiera nic innego, jak czarne trampki lub glany.


Charakter:
Matthew uśmiecha się dosyć często, a raczej uśmiecha się tylko wtedy, gdy uważa to za stosowne, lub gdy po prostu coś wyda mu się zabawne. Rzadko uśmiecha się z uprzejmości, czy też grzeczności nawet do osób starszych, a tym bardziej do rówieśników. Zazwyczaj łatwo ukazuje swoje uczucia, czasami poprzez czyny, a rzadziej poprzez słowa. Twarzą nie wyraża żadnych emocji oprócz szczęścia i smutku. Sam twierdzi, że nie doznał w życiu innych uczuć, a tym bardziej uczucia zwanego „miłością”, nawet do osoby płci przeciwnej. Mimo jego zmiany orientacji, nie był on w związku z żadnym mężczyzną, ale zatwierdza się w przekonaniu, że to ich woli od kobiet.
Nie lubi chwalić się innym, że jego rodzice są bogatymi biznesmenami. Potem ma wrażenie, że ta przyjaźń nie ma sensu, a dany „przyjaciel” jest po prostu fałszywy. Czasami dla sprawdzenia więzi między nim, a drugą osobą, wyjawia jej sekret swojej orientacji. Jeżeli dana osoba przestanie się z tego powodu z nim zadawać, rozumie, że dalsza znajomość nie miałaby sensu.
Nigdy nie ukrywa swoich wścibskich, chamskich, a czasami nawet niepotrzebnych komentarzy. Przez to już nie raz wpadał w kłopoty i robił sobie coraz to nowszych wrogów. Czasami nawet wracał do domu cały poobijany, ale on, jak to miał w zwyczaju, niezbyt brał to do siebie, a tym bardziej nie uważał tego za nauczkę, ale jako zabawę. Być może wolał mieć prawdziwych wrogów, niż fałszywych przyjaciół. Oprócz tego często staje w obronie jakiejś osoby. Nie interesuje go, czy zna tą osobę, czy też nie. Robi to, bo nie lubi, gdy komuś słabszemu dzieje się krzywda. Czasami nawet bardziej interesuje go los tej osoby, niż los jego samego. Nie interesuje go nawet to, że znów może dostać lanie.


Historia:
Matthew jest bogatym synulkiem swoich rodziców. Z tego powodu od samego początku był praktycznie wychowywany przez swoją opiekunkę Ruby. Gdy podrósł, Ella i Riley wysłali go do najlepszej szkoły, mimo jego sprzeciwów. Dostawał także niechciane drogie prezenty, zabawki i ciuchy. Możliwe, że inny dzieciak na jego miejscu skakał by z radości, ale dla niego to wszystko było obojętne. Z początku przeszkadzało mu to, że rodzice nie zwracają na niego uwagi z powodu pracy, która pochłaniała cały ich wolny czas, jednak z czasem zaczął się do tego przyzwyczajać.
W szkole nie miał łatwo, jak mogłoby się wydawać i to nie ze względu na naukę, lecz na znajomych. Trudno było mu odróżnić tych prawdziwych, od tych, którzy chcieli po prostu wyłudzać od niego drogie rzeczy. Nie mógł się w tym wszystkim odnaleźć do czasu, gdy zaczął poznawać nowych ludzi przez internet. Jedną z takich osób jest Emil. Tym wszystkim osobom nie mówił o tym, jaki jest. Myślał, że to dzięki temu może ich uważać za prawdziwych przyjaciół.
Matthew miał dużą popularność w szkole, szczególnie u dziewczyn. Nie wiedział jednak czy to przez jego osobowość, wygląd czy też przez jego bogatych rodziców. Kiedyś, a dokładniej w gimnazjum, zaczął chodzić z pewną dziewczyną ze starszej klasy. Według niego miała ona naprawdę wyjątkowy charakter i myślał, że jest ona inna od pozostałych. Z czasem jednak wyszła na jaw cała prawda. Ona oczekiwała od niego tylko i wyłącznie drogich upominków, a na boku chodziła z innym chłopakiem. Wtedy Matthew zrozumiał, że nie chce więcej związków z dziewczynami, a co za tym idzie - zmienił swoją orientację.


Ciekawostki:
- Jest uczulony na truskawki,
- Przez internet poznał Emila Erikssona,
- Rzadko rozstaje się ze swoim laptopem,
- Jego rodzice są właścicielami dużych i znanych firm,
- Doskonale pływa, a kiedyś należał do klubu pływackiego,
- Szybko przyzwyczaja się do nowych sytuacji, w jakich się znajduje,
- Nigdy nie był w związku z drugim mężczyzną, ale twierdzi, że jest homoseksualistą i tego nie ukrywa.
avatar
Matthew

Pochodzenie : Dania
Wiek : 24

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Matthew Walker

Pisanie by Caroline on Nie Mar 24, 2013 12:18 am

AKCEPT.
I baw się mądrze.
avatar
Caroline
Admin

Pochodzenie : Szwecja
Wiek : 24

Zobacz profil autora http://filandre.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach